نابازیگر به کسی گفته می شود که نه دارای تحصیلات بازیگری(در دانشگاه یا آموزشگاه های بازیگری) است و نه تجربه بازیگری را دارا می باشد. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و شرایط ثبت نام  را مطالعه نمایید.

 

هشدار: به ثبت نام های نابازیگران، هیچ گونه پاسخی داده نخواهد شد.


 

 

 

مراحل ثبت نام بازیگر

ثبت نام بازیگران در دو مرحله طراحی شده است که ساده و آسان است:


                                 ---------------------------------------------------------------------------------------

 

مرحله اول: پر کردن فرم ثبت نام: لطفا به فارسی تایپ کنید و حتما ایمیل خود را نیز به درستی بنویسید؛ چرا که ثبت نام شما، با ایمیل شما تکمیل می شود. توصیه می کنیم پیش از ثبت نام، راهنمای نگارش تجربه های بازیگری را مطالعه کنید. (از نظر فنی نیز بهتر است از مرورگرهای پرقدرتی همچون موزیلا فایرفاکس و یا گوگل کروم استفاده کنید.)


 

 

نکته1: اطلاعات تماس شما(تلفن ثابت، همراه و ایمیل) کاملا محرمانه نزد ما حفظ می شود و هیچ گاه در بخش عمومی نمایش داده نخواهد شد و بدون ارائه معرفی نامه کتبی تهیه کنندگان معتبر، به کسی داده نخواهد شد. 

 

نکته 2:(مهم) بهتر است که در بخش "تماس با شما"، حداقل یک مرکز فرهنگی-هنری را به ما معرفی کنید؛ چرا که اگر کسی بخواهد با شما تماس بگیرد، از طریق همان مرکز فرهنگی-هنری، خواهد توانست به راحتی شما را بیابد تا صحبت های اولیه را با شما داشته باشد. (فهرست مراکز فرهنگی- هنری)

 

                                 ---------------------------------------------------------------------------------------

 

مرحله دوم: ارسال سه تصویر: شما می بایست حداقل سه تصویر با کیفیت بالا به ایمیل info@bazigaryab.com برای ما ارسال نمایید.(بدون گریم،آرایش غلیظ،تغییرات شدید گرافیکی،عینک آفتابی،سیگار و در مورد بانوان، با پوشش اسلامی)

 

 فرم ثبت نام